При створенні проекту реконструкції будь-якої споруди (як житлової, так і нежитлової) не обійтись без наземного 3D лазерного сканування. Дана процедура дозволяє провести обміри будівлі безконтактним способом та отримати дані – точні, максимально детальні та оперативні. Після опрацювання результатів можна побудувати модель, котра доступна до багаторазового перегляду у будь-який час та з будь-якого куточка світу.

Можливості та етапи 3Д сканування

Компанія PromScan3D надає послуги сканування та моделювання в Україні вже не перший рік, тож має досвід роботи із різноманітними об’єктами. Для проведення обмірів будівлі наші спеціалісти використовують сучасний портативний пристрій FARO Focus S350, який легко перевозити з місця на місце. Він здатний проводити до мільйона вимірювань за секунду з похибкою +/-1мм, працювати з відстані до 350м при будь-якому освітленні та навіть у найскладніших умовах. По закінченню сканування спеціаліст отримує так звану хмару (сукупність) точок, використовуючи яку можна побудувати тривимірну чи двомірну цифрову модель з просторовими координатами кожної точки для подальшої роботи, аналізу та розрахунків.

Сам процес роботи складається із кількох етапів:

  • обговорення завдання із замовником, узгодження усіх моментів;
  • виконання наземного сканування спеціальним сканером;
  • опрацювання отриманої інформації;
  • передача результату клієнту.

Особливості наземного лазерного 3Д сканування спортивної школи «Галеон»

Компанія PromScan3D нещодавно взяла участь у процесі створення проекту реконструкції дитячо-юнацької спортивної школи «Галеон», яка знаходиться у м. Львів по вул. Руській. Нашими спеціалістами було виконано сканування усіх внутрішніх приміщень двохповерхової будівлі, сходових кліток, підвалу та фасаду. Затративши на обміри один день, було зроблено 55 сканів – із різних ракурсів та отримано хмару точок у форматі XYZ. Опрацювання даних зайняло два дні: спеціалісти звели усі точки в одній системі координат та експортували їх у потрібний формат XYZ. Ознайомитися з результатом можна на фото та відео в даній статті.

Замовити послугу лазерного 3D сканування у нашій компанії можна не лише у Львові та області – спеціалісти виїжджають у будь-який регіон України у заздалегідь обумовлений час. Дізнатися деталі та вартість послуги можна за телефоном 38 (067) 850 03 52.

Замовити дзвінок