Наша компанія вже не перший рік надає послуги на 3D-сканування та моделювання різноманітних об’єктів та предметів. Нещодавно вона провела роботу із складним механізмом, котрий входить до складу автоматизованої лінії із виготовлення тютюнових виробів. Замовником виступало приватне підприємство «Львівська приватна тютюнова фабрика» (ПП «ЛПТФ»).

Особливості робочого процесу – ручного 3D-сканування та проектування деталі

Основними складнощами при скануванні механізму було те, що для його зняття із автоматизованої виробничої лінії потрібно було повністю зупинити останню. Тож роботи мали вестися максимально оперативно та якісно.

Спеціалісти компанії PromScan3D виконали сканування за 30 хвилин, застосувавши портативний ручний сканер. В результаті було отримано хмару точок, з яких згодом побудували тривимірну модель. Ця модель повністю повторила кожну деталь реального механізму, завдяки чому можна виготовити точну копію агрегату і навіть не одну. Сама обробка отриманих сканів та проектування деталі зайняло 3 год.

Переваги лазерного сканування та реінжинірингу

Важливою перевагою сканування та проектування деталі складного механізму для автоматизованої лінії з виготовлення тютюнових виробів є те, що отриманий проект може бути переглянутий і використаний безліч разів. Тобто, коли наступного разу механізм буде потребувати заміни, то виробничу лінію потрібно буде зупиняти лише для встановлення нової деталі – сканування вже не проводитиметься.

Іншими перевагами ручного лазерного 3D-сканування та реінжинірингу є наступне:

  • можливість роботи з будь-якими невеликими предметами (до 3м);
  • здатність сканування об’єктів будь-якої складності та конфігурації, де не можна використати інші види вимірювань (мікрометр, штангенциркуль);
  • отримання надзвичайно детальних та точних даних із похибкою в 50 мкм;
  • швидкодія пристрою, який може обробити за секунду більше одного мільйона точок;
  • повна нешкідливість процесу вимірювання для людей та самого сканованого предмету (його цілісність не порушується);
  • доступна вартість послуги, яка встановлюється в індивідуальному порядку.

Для виконання ручного 3D-сканування працівники PromScan3D можуть виїхати безпосередньо до замовника (для економії часу) або ж провести вимірювання предмету, присланого клієнтом поштою. Отримати більш детальну інформацію про наші послуги або ж замовити їх можна за номером телефону 38 (067) 850 03 52.

Замовити дзвінок