3D-сканування архітектурних об’єктів, зокрема котеджів, є доволі популярною та затребуваною послугою сьогодні. Нею можна замінити традиційні заміри, які займають багато часу, є більш трудомісткими та можуть мати суттєву похибку. Легка процедура сканування, яка займає декілька годин, дозволяє отримати тривимірну модель, доступну до багаторазового перегляду у будь-який час. Візуалізація будівлі та кожного її приміщення допомагає при реставрації, плануванні ремонту, розробці дизайнерських проектів (наприклад, розміщення меблів, сходів), підрахунку необхідних матеріалів тощо.

Замовивши 3D-сканування котеджу, клієнт отримує наступні переваги:

  • якісний та вірогідний результат, максимально точний і детальний;
  • результат вимірювань стає доступним негайно, що дозволяє зекономити багато часу при реалізації проекту;
  • зниження частки ручної праці, зменшення потреби в участі вузькоспеціалізованих працівників – інженерів, архітекторів, геодезистів;
  • покращення координації та співпраці на об’єкті, завдяки чому рішення приймаються більш оперативно та обґрунтовано;
  • можливість провести 3Д-обміри та сканування прилеглої території, а не тільки самої споруди.

3D-сканування архітектури є однією із спеціалізацій компанії PromScan3D, яка працює на ринку професійних послуг не перший рік. Тож звернення до нас є дійсно розумним рішенням!

Особливість 3D-сканування котеджу, проведеного нами на виїзді

Спеціалісти компанії PromScan3D завжди готові працювати на виїзді, ось і тепер вони провели роботи у с. Бірки (Львівська обл.). Їх метою була фіксація поточного стану будівництва котеджу та створення моделі для дизайнера.

Наші працівники провели сканування усіх приміщень і фасаду для інжинірингу в ході будівництва, зробивши 26 сканів. В процесі було використано сучасний лазерний сканер FARO Focus s350 – компактний прилад з радіусом дії 350м, підвищеною точністю вимірювань та ступінню захисту, вбудованою функцією компенсації та інтерфейсом для підключення додаткових аксесуарів.

Тривалість польових робіт становила 6 годин, на опрацювання та зведення отриманих даних спеціалісти затратили 8 год. У результаті клієнт отримав хмару точок у форматі XYZ, які дозволяють побудувати точкову, твердотільну 3D або ВІМ модель тощо.

Ознайомитися із нашою роботою над котеджем можна на фото у цій статті та відео на нашому каналі в YouTube

.

 

Отримати професійну консультацію чи замовити послугу 3D-сканування можна по телефону 38 (067) 850 03 52.

Замовити дзвінок