Наземне 3D лазерне сканування є однією із спеціалізацій компанії PromScan3D та пріоритетним напрямком її діяльності. Це технологія, котра дозволяє провести безконтактне вимірювання об’єкту, яке є більш точним, детальним та оперативним у порівнянні із іншими традиційними методами. Вона застосовується у різних сферах народного господарства – геодезії, архітектурі, археології, промисловості, будівництві тощо.

Для проведення наземного сканування використовують спеціальні прилади, які здатні робити до мільйона вимірювань за секунду. Результати подаються у вигляді сукупності (хмари) точок з просторовими координатами, які можна потім перетворити у тривимірну чи двомірну модель, використати для аналізу, розрахунків, проектування реконструкції і т.д.

Особливості сканування будівлі Верховної Ради

Спеціалісти компанії PromScan3D провели сканування будівлі Верховної Ради, яка знаходиться у м. Київ по вул. М. Грушевського, 5. Було проведено сканування фасаду зі сторони центрального входу з метою створення математичної моделі для 3D мапінгу.

Роботу виконували за допомогою лазерного сканера FARO Focus S350 – портативного сучасного приладу, котрий дозволяє:

  • провести вимірювання з далекої відстані (350м);
  • обробити до мільйона точок в секунду;
  • отримати вірогідні дані з ймовірною похибкою +/-1мм;
  • проводити вимірювання у складних умовах (має клас захисту ІР54), при будь-якому освітленні, всередині приміщень та під відкритим небом.

За допомогою лазерного 3D сканера було зроблено 12 сканів фасаду будівлі та отримано хмару точок у форматі xyz. ЦІ дані були потім суміщені та зведені в одне ціле, а після обробки замовник отримав об’ємну модель з високим рівнем деталізації. Результат наземного 3D лазерного сканування будівлі Верховної Ради було використано для 3D-мапінгу під час передвиборчої компанії.

Таким чином, сканування відбувалося у декілька етапів:

  • обговорення замовлення із клієнтом, визначення цілей та бажаного результату, вартості робіт;
  • вибір методу вимірювання та оптимальної моделі приладу для 3D сканування;
  • виїзд спеціалістів компанії PromScan3D на об’єкт та проведення вимірювань;
  • опрацювання отриманих даних (зведення, зшивка сканів, побудова 3D моделі)
  • здача проекту.

Час виконання робіт: сканування – 2 год., опрацювання результатів – 2 год.

Для замовлення послуги наземного 3D лазерного сканування у компанії PromScan3D чи отримання більш детальної інформації звертайтеся за телефоном 38 (067) 850 03 52.

Замовити дзвінок