Наші послуги

Наші Послуги

Співпраця з нами завдяки інтеграції сучасних технологій дозволяє Вам отримати якісний і професійний результат

3D-моделювання

від 1000 грн

3D-моделювання або ж реінжиніринг це процес створення тривимірної математичної моделі виробу за допомогою 3D-сканування та CAD-програм. 3D-модель може бути у різних представленнях, зокрема: хмара точок, триангульована модель, поверхні або тверде тіло. Тип моделі залежить від подальшого застосування. Наприклад для 3D-друку потрібна триангульована модель, для створення технічної документації з метою виготовлення та написання програм для станків з ЧПУ поверхнева або твердотільна модель.

x x x

Ручне 3D-сканування

від 800 грн

Ручне 3D-сканування дозволяє отримати точну копію, прототип готового виробу для подальшої модернізації або створення технічної документації для проектування та виготовлення. Доцільність застосування ручного сканування виникає у всіх випадках, коли об’єкт неможливо оброзмірити ручними засобами типу штангель циркуль, мікрометр, тощо. Точність такого сканування сягає від 50 мкм, а габарити до 3 м.

x x x

Наземне лазерне 3D-сканування

від 2000 грн

Наземне лазерне сканування використовується в різних галузях і з метою отримання тривимірної моделі сканованого об’єкту, території, тощо. Як результат ми отримуємо точну 3D-копію навколишнього середовища, будівлі, кімнати чи виробу. Зокрема часто застосовується для 3D-сканування промислових територій, архітектури, геодезичного сканування, фіксації стану культурної спадщини, сканування ємкостей для створення градуювальних таблиць, створення математичної моделі різноманітних об’єктів.

x x x
Замовити послугу

Наші навички

3Д моделювання
Ручне 3D-сканування
Наземне лазерне 3D-сканування

Замовити дзвінок