Спеціалісти компанії PromScan3D отримують безліч замовлень на ручне 3D-сканування різноманітних предметів, серед яких дуже часто трапляються декоративні елементи. Процедура, а також подальше 3D-моделювання дозволяє отримати дані, за допомогою котрих можна відтворити об’єкт до найменшої деталі. Наприклад, робота із декоративною фурнітурою до дверних замків допомагає замовнику:

  • зробити точну копію виробу (або багато їх штук) для майбутнього виробництва;
  • створити виріб, аналогічний моделі, котра була пошкоджена чи втратила свою естетичність;
  • відреставрувати старовинні речі;
  • створити новий елемент декору, який відповідає потрібній стилістиці.

Якщо вам потрібна декоративна фурнітура до дверних замків, якої ніде не купиш – звертайтеся до нас.

3D-сканування декоративної фурнітури до дверних замків

Двері – це не лише дверне полотно різноманітної фактури та матеріалів, дизайнерського оформлення. Це також замки і фурнітура, котра доповнює зовнішній вигляд та обов’язково виконується в тому ж самому стилі. Розкішні накладки дозволяють створити акцент та навіть стати родзинкою всього інтер’єру.

Не завжди можна підібрати такий самий декор, адже його може вже не бути у продажу. І виробник не завжди може допомогти – форми можуть бути знищені чи пошкоджені. В такому випадку допоможе 3D-сканування елементу, яке здійснюється з допомогою спеціального портативного пристрою. Заміри виконуються із декількох ракурсів, завдяки чому фіксуються усі особливості форми та виконання виробу. Отримана хмара точок опрацьовується у спеціальних програмах і використовується для побудови цифрової моделі, та у свою чергу необхідна при виготовленні форми, 3D-друку тощо.

На фото – готові тривимірні моделі, побудовані спеціалістами PromScan3D після сканування наданих замовником зразків.

Особливості та переваги ручного 3Д-сканування

Ручне 3Д-сканування застосовується до дрібних предметів, котрі можуть надатися клієнтом, наприклад, переслатися поштовою чи кур’єрською службою. Тобто, робота може бути виконана у найкоротші терміни та при мінімальних затратах коштів. Іншими перевагами методу є:

  • універсальність – сканувати лазером можна будь-які об’єкти та предмети;
  • абсолютна безпечність для людини та для предмету, який сканується;
  • оперативність – портативний сканер може обробити більше мільйона точок за секунду;
  • висока якість та точність отриманого результату – в залежності від моделі приладу можна отримати дані із мінімальною похибкою (до 0,05мм).

Вартість послуг 3D-сканування та 3D-моделювання дверної декоративної фурнітури підраховується індивідуально з врахуванням складності роботи, особливостей та розмірів сканованого предмету, обраної технології та бажаного результату. За більш детальною інформацією або для замовлення професійних робіт звертайтесь у компанію PromScan3D по телефону 38 (067) 850 03 52.

Замовити дзвінок