Завдяки сучасним технологіям будівельні обміри складних інженерних споруд можна провести максимально швидко та точно, не використовуючи величезну кількість співробітників чи техніки. Крім цього, вартість таких робіт суттєво знижується, що також є важливим при реалізації масштабних проектів. Компанія PromScan3D пропонує послуги лазерного 3Д сканування будь-яких об’єктів, розташованих в Україні.

Лазерне сканування від PromScan3D та його особливості

Технологія 3D сканування з використанням спеціального лазерного сканера дозволяє зафіксувати просторове положення точок об’єкту, зберегти їх співвідношення між собою для подальшої роботи чи аналізу. З допомогою отриманої хмари точок можна створити візуальну чи іншу модель споруди, яку можна переглядати безліч разів у зручний час, розробляти проекти реконструкції чи модернізації, вносити зміни та одразу бачити їх наслідки до реалізації вживу, підрахувати вартість матеріалів, потрібних для ремонту тощо.

Особливістю сканування за допомогою портативного пристрою FARO Focus S350 та відповідних сфер є те, що похибка вимірювань не перевищує +/-1мм. Заміри можна проводити у будь-яких умовах та освітленні з відстані до 350м. Швидкодія сканера вражає – до одного мільйона точок за секунду. Далі отримані дані опрацьовують на спеціальній техніці відповідно до завдання замовника.

3D сканування гідроагрегату №2 ДніпроГЕС-1 (м. Запоріжжя)

Лазерне сканування гідроагрегату №2 ДніпроГЕС-1 (м. Запоріжжя, бульвар Вінтера, 1) було проведено співробітниками компанії PromScan3D з метою створення проекту реконструкції обєктів. Проводилися заміри відсмоктуючої труби та спіральної камери гідроагрегату, котрі зайняли один день. Отримані на виїзді 30 сканів опрацьовувалися 3 дні, під час яких спеціалістами було виконано:

  • зведення хмари точок усіх агрегатів в одній системі координат;
  • експортування даних у формат IGES (point cloud);
  • побудову 3D моделі у форматі STL.

Кінцеві результати роботи компанії PromScan3D були передані замовнику, ознайомитися з їх частиною можна у фото- та відео матеріалах на цій сторінці.

Вартість послуги 3Д лазерного сканування підраховується індивідуально в залежності від складності робіт, особливостей завдання, місця розташування об’єкту тощо. Дізнатися деталі чи замовити 3D сканування споруди можна за телефоном 38 (067) 850 03 52.

 

Замовити дзвінок