3D-сканування активно використовується у будівельній сфері для полегшення проектування, реконструкції чи оформлення різноманітних споруд – житлових, комерційних, промислових, інженерних тощо. Дана процедура дозволяє побудувати тривимірну модель, котру можна переглядати безліч разів та використовувати у подальшій роботі. Виконати обміри та опрацювати отримані дані можуть лише професіонали, котрі мають у своєму розпорядженні відповідну апаратуру та технології.

Переваги лазерного 3D-сканування, виконаного компанією PromScan3D

Лазерне сканування будь-якого об’єкту дозволяє підвищити якість та точність обмірів, зменшити затрати часу на їх проведення. Крім того, процедура передбачає наступне:

  • можна отримати максимально детальну картину про стан об’єкта, етап будівництва;
  • зіскановані дані одразу доступні користувачеві, замовнику, який може використати їх у початковому стані, а також після опрацювання спеціалістом;
  • зменшення ручної праці, кількості задіяних людських ресурсів;
  • усунення людського фактору, що сприяє мінімізації помилок;
  • покращує координацію між сторонами, що відповідають за об’єкт, що сприяє більш ефективній та оперативній роботі над ним.

Особливості лазерного сканування сходових кліток

Компанія PromScan3D нещодавно завершила роботу над черговим проектом і готова представити вашій увазі її результати. Нашими працівниками було проведено сканування сходових прольотів та площадок 1-3 поверхів будівлі, котра знаходиться у Львові. Метою роботи було створення моделі для отримання необхідних обмірів для створення перил зі складною 3D лінією.

Під час сканування було використано портативний та компактний лазерний сканер FARO Focus S350. Це сучасний пристрій, котрий володіє розширеним радіусом дії (350м) та далекоглядністю, безліччю корисних функцій, додатковим захистом від пилу та вологи, що дозволяє працювати у найскладніших умовах.

Вимірювання сходів зайняло 1,5 год., під час якого було зроблено 12 сканів та отримано хмару точок у форматі XYZ. Обробку отриманих даних наші спеціалісти здійснили за 4 год. З результатами – 3D моделлю – можна ознайомитися на фото та відео.

Компанія PromScan3D готова відсканувати будь-який об’єкт у будь-якому куточку України чи предмет, який вам потрібно. Вартість послуги визначається індивідуально в залежності від об’єму та складності робіт.

За детальною інформацією та для замовлення послуги звертайтесь по телефону 38 (067) 850 03 52.

Замовити дзвінок