Актуальною на сьогодні задачею є сканування резервуарів, ємкостей, бункерів, танкерів для стаорення градуювальних таблиць. Мета отримання такої таблиці очевидна – поточний контроль вмістимої речовини в залежності від рівня наповнення. Резервуари мають дві основних категорії – горизонтальні і вертикальні. На перших вісьми картинках зображено сканування горизонтальних газових резервуарів. Лазерне 3d сканування було проведено ззовні. Всі станції сшиті в одну систему координат після чого дані передаються для прорахунку метрологічних таблиць.


3D-сканування виконується лазерним сканером FARO FOCUS S350. Точність сканування  ±1,0 мм.

Нижче наведено приклад сканування вертикального резервуару. Сканування проводилось з середини. Сканування підлягають резервуари довільної конфігурації та об’єму

Цінова пропозиція на такі роботи формується в залежності від об’єму резервуару. Час сканування одиниці ємкості від 10 хв. в залежності від конфігурації тощо.

Перевагою 3D-сканування перед традиційними методами отримання градуювальниї таблиць (метод проливу, обміри тахеометром) є швидкість і висока точність. Метод проливу вимагає дуже багато часу і рідини для проведення цих досліджень. Використання тахеометра в сотні, а то і в тисячі разів дає менше даних для створення таблиць відповідно точність таких обмірів значно поступається. По часу тахеометр також програє лазерному скануванню.

Замовити дзвінок