Лазерне 3D-сканування предметів та різноманітних об’єктів має багато можливостей. В першу чергу воно дозволяє отримати цифрову модель, на основі якої у майбутньому можна створити повністю ідентичну копію чи форму для відтворення (створення на станку ЧПУ, друк на 3D-принтері), проект відновлення та реконструкції. Цю модель можна переглядати безліч разів з будь-якого куточка земної кулі, пересилати електронними засобами зв’язку тощо. Професійні послуги із 3Д сканування та моделювання в Україні надає компанія PromScan3D.

Копіювання форми ікон, створених методом травлення латуні, від PromScan3D

До компанії PromScan3D звернулася приватна особа, якій належать ікони ручної роботи. Власник виробів хотів створити точну копію форми образів, завдяки чому можна було б:

  • зберегти дані про поточний стан предметів;
  • покращити їх дизайн;
  • створити проект подальшої реконструкції.

Звичайними методами вимірювання це зробити доволі важко – процес тривалий, трудомісткий та ще й існує ризик пошкодження оригіналу. А це неприпустимо, оскільки роботи велися над мистецькою цінністю – іконами ручної роботи, котрі були створені методом травлення латуні. А ось лазерне сканування є цілком безпечним методом, і при цьому – надзвичайно точним та оперативним.

Оскільки розмір ікон невеликий – всього 25*30см, було застосовано портативний сканер, який видає максимальну точність та легко перевозиться з місця на місце (в даному випадку в м. Нововолинськ). Саме сканування було проведено спеціалістами компанії за годину, плюс ще одна година потрачена на обробку відзнятого матеріалу – по 30 хв. на кожен образ. Ознайомитися із результатами можна на фото та відео в цій статті.

Потрібне лазерне 3Д сканування – звертайтеся до PromScan3D!

Технологія 3D-сканування та моделювання дозволяє мінімізувати витрати часу, зусиль та коштів при роботі із різноманітними об’єктами – історичними та мистецькими цінностями, в тому числі крихкими, компонентами виробничих ліній складної конфігурації, декоративними предметами на зразок дверної чи мебельної фурнітури, фігурок.

Компанія PromScan3D використовує найсучасніше обладнання та технології, програми, має компетентних працівників, що дозволяє добитися найвищої якості в роботі та бездоганного результату.

За детальнішою інформацією звертайтеся за телефоном 38 (067) 850 03 52.

Замовити дзвінок